PM150RSA060 Power Module
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 PM150RSA060 |
 MOD IPM 7PAC 600V 150A |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||||
 PM150CBS060 |
 Other |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 PM150CL1A060 |
 Other |
 PM150CL1A120 |
 PM150CL1B060 |
 PM150CLA060 |
 MOD IPM L-SER 6PAC 600V 150A |
 PM150CLA120 |
 MOD IPM L-SER 6PAC 1200V 150A |