PM50RSD060 Power Module
We will do high quality control , inspection , testing of the parts no worries for you after buying
By the way We offer thoughtful, multi-faceted, all –round after sales service
Please note before purchasing
1. We will offer the module’s picture to customer before the shipment , please check it carefully
Any questions just feel free to contact with our sales person
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 PM50RSD060 |
 MOD IPM 7PAC 600V 50A |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||||||||||
 PM500 |
 Other |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 PM50100K |
 Other |
 PM50150 |
 PM5022-100M |
 Bourns |
 Power Inductors 10uH 20% |
 PM5022-100M-RC |
 J.W. Miller |
 Power Inductors 10uH 20% |